Pałac i Folwark Galiny

W harmonii z czasem w zgodzie z naturą

R

klimatyzacja w przestrzeniach wspólnych

Q

basen zewnętrzny

Q

basen

Q

siłownia / sala fitness

Q

room service

R

zwierzęta mile widziane

Q

winda

R

miejsce polecane na wesela

Q

klimatyzacja w pokojach

R

przestrzeń dla palących

Q

szlafroki w pokojach

R

korty tenisowe

Q

pokoje z balkonem / tarasem

R

ruska bania

R

parking strzeżony

Q

teren ogrodzony

R

plac zabaw dla dzieci

Q

wydzielona strefa dla dorosłych/obiekt dla dorosłych

R

miejsce przyjazne dzieciom

Q

marina / przystań

R

stadnina koni

Q

medical SPA

R

obiekt konferencyjny

Q

obiekt butikowy

R

resort

Q

blisko centrum

Q

SPA & wellness

Historia miejsca
Pałac wybudowany dla barona Botho zu Eulenburga w 1589 roku, jest dziś jednym z nielicznych przykładów architektury renesansowej, zachowanych na terenach dawnych Prus Książęcych. Wnętrza, których wystrój nawiązuje do stylu w jakim pierwotnie urządzony był pałac, odrestaurowano ze szczególnym poszanowaniem tradycji i historii obiektu. Wraz z reprezentacyjnym dziedzińcem, którego centralną część wypełnia gazon karminowych róż oraz przyległym do pałacu parkiem mają status jednego z najlepiej odrestaurowanych zabytków w Polsce.

Pałac i Folwark Galiny to 300 hektarów malowniczej przestrzeni: łąki, pola, lasy, stawy pełne ryb oraz niezwykle czyste mazurskie powietrze to nasze naturalne zaplecze. Po łagodnych wzgórzach i zacisznych dolinach porośniętych trawą biegną wymarzone dzikie trasy konnych, rowerowych i pieszych wypraw. Sielską urodę krajobrazu dopełniają pasące się na pastwiskach konie

Komfortowe pokoje w otoczeniu natury
Naturalne piękno drewna w połączeniu z delikatnością pastelowych dodatków tworzą wyjątkowy klimat każdego pokoju. Wykusze ze stylowymi oknami i okiennicami dopełniają całości. Niektóre pokoje mają wejścia bezpośrednio z ogrodu. To udogodnienie jest szczególnie cenione przez właścicieli psów, które zawsze są u nas mile widziane. Jeden z apartamentów na parterze przystosowaliśmy do użytkowania przez osoby niepełnosprawne. Przestronne łazienki dopasowane są do charakteru każdego pokoju.

Stadnina koni nie spotykana nigdzie indziej na Mazurach
Stadnina Koni w Galinach założona została w 1998 r. i od tej pory stale się rozwija. Prowadzimy tu działalność hodowlaną, hodujemy konie sportowe ras holsztyńskiej i westfalskiej oraz sportową, gdyż sport stanowi niezbędną weryfikację dokonań hodowlanych. W zabytkowych stajniach i na biegalniach mieszka tu ponad 70 koni, stadnina korzysta też z 70 ha. pastwisk. W galińskiej stadninie działa szkoła jazdy konnej prowadząca naukę dla dorosłych i dla dzieci na różnych poziomach zaawansowania. Lekcje prowadzone są na czterech placach do jazdy i w krytej ujeżdżalni. Dużą popularnością cieszą się też wielogodzinne wyprawy w teren

Kuchnia Galin – tam gdzie tradycja łączy się z nowoczesnością

Dwupoziomowa Gospoda, z górującą nad nią wieżą zegarową, mieści się w zabytkowym spichlerzu. Niepowtarzalny nastrój stwarzają odsłonięte krokwie pod wysokim drewnianym stropem, centralnie usytuowany, romantyczny kominek oraz oryginalny piec chlebowy. Atmosferę wnętrza podkreślają ręcznie wyrabiane gliniane dzbany i misy oraz dekoracje z kwiatów. Zimą kieliszek domowej nalewki w fotelu przy kominku, latem posiłek w wiejskim ogrodzie tonącym w kwiatach – o każdej porze roku miejsce to gwarantuje niezapomniane wrażenia – kulinarne i nie tylko.
Galińska Gospoda została dwukrotnie wyróżniona „czapką” w Żółtym Przewodniku Gault&Millau Polska. Jest to jedna z dwóch najbardziej prestiżowych serii wydawniczych, recenzujących rynek gastronomiczny.
Otrzymaliśmy również wyróżnienie I stopnia w X edycji konkursu Najlepszy Produkt i Usługa Warmii i Mazur w kategorii usługa gastronomiczna.
Od lat Gospoda jest członkiem sieci Dziedzictwa Kulinarnego Warmii, Mazur i Powiśla

Konferencje i szkolenia na Mazurach otoczone zielenią
Pałac i Folwark Galiny to malowniczo położony na mazurach, pięknie odrestaurowany hotel oraz nowoczesne, bogato wyposażone centrum konferencyjne. Cztery sale konferencyjne, komfortowe zaplecze noclegowe i olbrzymi teren należący do majątku umożliwiają organizowanie udanych konferencji i szkoleń na mazurach o każdej porze roku.

Nasze możliwości konferencyjne:

  • 4 sale konferencyjne
  • 300 ha pięknego, urozmaiconego terenu
  • zabytkowy park
  • wyśmienita, zdrowa kuchnia
  • zabytkowe stajnie – 70 koni
  • tradycyjna ruska bania
  • korty tenisowe
  • własna plaża z pomostem
  • wypożyczalnia sprzętu sportowego i rowerów

Rezerwacja

Zapytaj o dostępność w hotelu za pośrednictwem Hotele Premium

15 + 7 =

Galiny 110, 11-200 Bartoszyce

Pałac i Folwark Galiny

Kontakt z Hotele Premium

biuro@visiton.pl

Strona jest częścią grupy

hotele w polsce

Ogólnopolska baza turystyczna i zbiór portali lokalnych. Kochamy i propagujemy turystykę. Na niniejszym portalu staramy się zaprezentować najbardziej luksusowe hotele w Polsce, które wybieramy według określonych kryteriów. Chcesz zaproponować swój obiekt lub podpowiedzieć ciekawe miejsce? Napisz do nas! info@visiton.pl lub odwiedź VisitON noclegi w Polsce - nasz główny portal gdzie skupiamy wszystkie oferty wypoczynkowe w jednym miejscu

Dołącz do nas